Darmowa poczta email

Jeśli szukasz obecnie najlepszych dostawców usług e-mail, trafiłeś we właściwe miejsce. Ostatnio na interkursy.pl pojawił się post dotyczył on jednak polskich serwisów pocztowych poczta o2 czy poczta gazeta. Wg mnie najlepsze konto jest w innym serwisie. W jakim o tym poniżej.

Nawiązanie kontaktu z najlepszymi dostawcami usług pocztowych może być dziś łatwe. Zarejestruj się u dostawcy usług internetowych i masz jedno konto na początek. Utworzenie konta w Google, Microsoft lub innych wielkich nazwiskach zapewni Ci więcej. Kup przyzwoity pakiet hostingowy , a prawdopodobnie otrzymasz wystarczającą liczbę adresów e-mail do obsługi dużej firmy, a wszystko to bez dodatkowych opłat.

Jednak wybranie najlepszych dostawców usług poczty elektronicznej może być trudniejsze, ponieważ jest wiele do rozważenia – szczególnie w dzisiejszych czasach pracy zdalnej. Jakie są filtry antyspamowe? Jak łatwo jest uporządkować skrzynkę odbiorczą? Czy możesz uzyskać dostęp do konta z innych klientów poczty e-mail? A co z korzystaniem z usługi z własną domeną i adresem (twoja_nazwa@twojadomena.com)?

Czytaj dalej, a przedstawimy kilku najlepszych dostawców usług e-mail w okolicy. Wszyscy mają przyzwoite bezpłatne usługi, być może z reklamami i pewnymi ograniczeniami, ale porozmawiamy również o ich przyjaznych dla biznesu produktach komercyjnych, które zapewniają moc, funkcjonalność i dodatki na poziomie korporacyjnym, których potrzebują wymagający użytkownicy.

Najlepszy dostawca usług e-mail w 2020 roku to wg mnie.

Gmail, wydany po raz pierwszy w 2004 roku, stał się liderem na rynku bezpłatnych usług e-mail z ponad miliardem użytkowników na całym świecie.

Najważniejszym elementem jest uproszczony interfejs internetowy Gmaila. Większość ekranu jest przeznaczona na skrzynkę odbiorczą, z minimalnym paskiem narzędzi i innym bałaganem. Wiadomości są starannie uporządkowane za pomocą konwersacji, co ułatwia ich przeglądanie, a Ty możesz z łatwością czytać i odpowiadać na wiadomości e-mail, nawet jako pierwszy użytkownik.

Tutaj jest mnóstwo mocy. Poczta dynamiczna sprawia, że ​​Gmail jest bardziej interaktywny, dzięki możliwości podejmowania działań bezpośrednio z poziomu wiadomości e-mail, takich jak wypełnianie kwestionariusza lub odpowiadanie na komentarz do Dokumentów Google. Wiadomości mogą być automatycznie filtrowane do kategorii z zakładkami, takich jak Główne, Społeczności i Promocje, pomagając Ci skupić się na potrzebnej treści. Dzięki najnowocześniejszemu blokowaniu spamu Twoja skrzynka odbiorcza jest wolna od śmieci, możesz zarządzać innymi kontami z tego samego interfejsu (Outlook, Yahoo, dowolna inna poczta IMAP lub POP), a także 15 GB miejsca na skrzynkę odbiorczą, Dysk i zdjęcia.

Możesz także uzyskać dostęp do Gmaila w trybie offline, chociaż do tego potrzebujesz przeglądarki Google Chrome. Ponadto istnieje zgrabna funkcja drzemki, która umożliwia odłożenie wiadomości e-mail na określony czas (automatycznie oznacza również tę wiadomość jako ważną).

Inne funkcje są bardziej wątpliwe. Zamiast na przykład organizować wiadomości w foldery – jest to prosta metafora, którą rozumie prawie każdy użytkownik – należy je filtrować za pomocą niestandardowego systemu etykiet. To działa i ma pewne zalety, ale nie jest popularne wśród wszystkich użytkowników. Mimo to Gmail jest ogólnie doskonałą usługą i dobrym pierwszym wyborem dla Twojego dostawcy poczty e-mail.

Google udostępnia płatną wersję Gmaila dla firm w postaci swojego produktu G Suite.

Ten bardziej profesjonalny produkt usuwa reklamy i umożliwia korzystanie z niestandardowego adresu e-mail w Twojej domenie (twoja_nazwa@twojafirma.tld). Zorientowane biznesowo narzędzia do migracji umożliwiają importowanie poczty z programów Outlook, Exchange, Lotus i innych. Przestrzeń dyskowa podwaja się do 30 GB w planie Basic, a Ty otrzymujesz nieograniczoną liczbę grupowych adresów e-mail, 99,9% gwarantowanego czasu działania i całodobową pomoc techniczną.

G Suite to odpowiedź Google na Microsoft Office, więc oczywiście otrzymujesz także aplikacje do pracy z dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i prezentacjami. Udostępnione kalendarze zapewniają lepszą organizację, odbywają się konferencje wideo i głosowe podczas spotkań online, a także całodobowa pomoc techniczna, która zapewnia płynne działanie systemu.

Ta moc bardziej zbliżona do pakietu Office sprawia, że ​​produkt jest droższy niż konkurencja oferująca tylko pocztę e-mail, a ceny zaczynają się od 6 USD za użytkownika za najprostszy plan. Dostajesz jednak dużo za swoje pieniądze, a jeśli będziesz korzystać z funkcji G Suite, może to być mądry wybór. 14-dniowy bezpłatny okres próbny to łatwy sposób, aby pomóc Ci to sprawdzić.